Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:30-08:15 | przyroda 4 A - Ordza T. (12) |
przyroda 4 A - Ordza T. (12) |
|||
2 | 08:25-09:10 | j. polski 4 A - Ratajczak B. (12) |
j. angielski 4 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (12) |
muzyka 4 A - Leśniak G. (12) |
||
3 | 09:20-10:05 | j. polski 4 A - Ratajczak B. (12) |
plastyka 4 A - Witek A. (12) |
matematyka 4 A - Kaźmierczak J. (12) |
matematyka 4 A - Kaźmierczak J. (12) |
technika 4 A - Tomiak M. (12) |
4 | 10:20-11:05 | matematyka 4 A - Kaźmierczak J. (12) |
matematyka 4 A - Kaźmierczak J. (12) |
informatyka 4 A - Kaźmierczak J. (17 K) |
zajęcia z wychowawcą 4 A - Ratajczak B. (12) |
j. polski 4 A - Ratajczak B. (12) |
5 | 11:15-12:00 | historia 4 A - Snuszka A. (12) |
j. polski 4 A - Ratajczak B. (12) |
j. angielski 4 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (12) |
j. polski 4 A - Ratajczak B. (12) |
j. angielski 4 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (12) |
6 | 12:15-13:00 | wychowanie fizyczne 4 A - Barcka M. (3 Wf) |
wychowanie fizyczne 4 A - Barcka M. (3 Wf) |
wychowanie fizyczne 4 A - Barcka M. (3 Wf) |
religia 4 A - Frąckowiak Z. (12) etyka 4 A et - Borkowska M. (14) |
wychowanie fizyczne 4 A - Barcka M. (3 Wf) |
7 | 13:10-13:55 | wychowanie do życia w rodzinie 4 A - Tomiak M. (12) |
||||
8 | 14:05-14:50 | |||||
9 | 15:00-15:45 | |||||
10 | 15:45-16:30 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:30-08:15 | wychowanie do życia w rodzinie 5 A - Tomiak M. (16) |
matematyka 5 A - Wojciechowska S. (16) |
technika 5 A - Tomiak M. (16) |
||
2 | 08:25-09:10 | matematyka 5 A - Wojciechowska S. (16) |
biologia 5 A - Ordza T. (14) |
matematyka 5 A - Wojciechowska S. (16) |
j. polski 5 A - Ratajczak B. (16) |
j. angielski 5 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (16) |
3 | 09:20-10:05 | geografia 5 A - Zimna E. (16) |
j. angielski 5 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (17 K) |
j. polski 5 A - Ratajczak B. (16) |
wychowanie fizyczne 5 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
historia 5 A - Snuszka A. (16) |
4 | 10:20-11:05 | j. angielski 5 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (16) |
matematyka 5 A - Wojciechowska S. (16) |
j. polski 5 A - Ratajczak B. (16) |
historia 5 A - Snuszka A. (16) |
wychowanie fizyczne 5 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
5 | 11:15-12:00 | j. polski 5 A - Ratajczak B. (16) |
informatyka 5 A - Kaźmierczak J. (17 K) |
wychowanie fizyczne 5 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
religia 5 A - Frąckowiak Z. (16) etyka 5 A et - Borkowska M. (11) |
j. polski 5 A - Ratajczak B. (16) |
6 | 12:15-13:00 | zajęcia z wychowawcą 5 A - Snuszka A. (16) |
wychowanie fizyczne 5 A - Waraczyński M. (7 Pianino) |
muzyka 5 A - Leśniak G. (16) |
plastyka 5 A - Witek A. (16) |
|
7 | 13:10-13:55 | |||||
8 | 14:05-14:50 | |||||
9 | 15:00-15:45 | |||||
10 | 15:45-16:30 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:30-08:15 | j. polski 6 A - Ratajczak B. (14) |
informatyka 6 A - Dominiak D. (17 K) |
wychowanie fizyczne 6 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
j. polski 6 A - Ratajczak B. (14) |
wychowanie fizyczne 6 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
2 | 08:25-09:10 | biologia 6 A - Ordza T. (14) |
wychowanie fizyczne 6 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
technika 6 A - Tomiak M. (14) |
matematyka 6 A - Wojciechowska S. (14) |
matematyka 6 A - Wojciechowska S. (14) |
3 | 09:20-10:05 | historia 6 A - Snuszka A. (14) |
j. polski 6 A - Ratajczak B. (14) |
matematyka 6 A - Wojciechowska S. (14) |
j. angielski 6 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (14) |
j. polski 6 A - Ratajczak B. (14) |
4 | 10:20-11:05 | matematyka 6 A - Wojciechowska S. (14) |
j. polski 6 A - Ratajczak B. (14) |
geografia 6 A - Zimna E. (14) |
wychowanie fizyczne 6 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
religia 6 A - Frąckowiak Z. (14) |
5 | 11:15-12:00 | plastyka 6 A - Witek A. (14) |
zajęcia z wychowawcą 6 A - Wojciechowska S. (14) |
muzyka 6 A - Leśniak G. (14) |
historia 6 A - Snuszka A. (14) |
|
6 | 12:15-13:00 | j. angielski 6 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (14) |
j. angielski 6 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (14) |
|||
7 | 13:10-13:55 | |||||
8 | 14:05-14:50 | |||||
9 | 15:00-15:45 | |||||
10 | 15:45-16:30 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:30-08:15 | j. angielski 6 B - Jóźwiak - Tadyszak E. (11) |
matematyka 6 B - Wojciechowska S. (11) |
religia 6 B - Frąckowiak Z. (11) |
j. angielski 6 B - Jóźwiak - Tadyszak E. (11) |
|
2 | 08:25-09:10 | j. polski 6 B - Snuszka A. (11) |
matematyka 6 B - Wojciechowska S. (11) |
informatyka 6 B - Dominiak D. (17 K) |
historia 6 B - Snuszka A. (11) |
technika 6 B - Tomiak M. (11) |
3 | 09:20-10:05 | wychowanie fizyczne 6 B - Waraczyński M. (3 Wf) |
biologia 6 B - Ordza T. (11) |
j. polski 6 B - Snuszka A. (11) |
matematyka 6 B - Wojciechowska S. (11) |
matematyka 6 B - Wojciechowska S. (11) |
4 | 10:20-11:05 | geografia 6 B - Zimna E. (11) |
j. angielski 6 B - Jóźwiak - Tadyszak E. (11) |
plastyka 6 B - Witek A. (11) |
muzyka 6 B - Leśniak G. (11) |
j. polski 6 B - Snuszka A. (11) |
5 | 11:15-12:00 | zajęcia z wychowawcą 6 B - Waraczyński M. (11) |
wychowanie fizyczne 6 B - Waraczyński M. (3 Wf) |
historia 6 B - Snuszka A. (11) |
wychowanie fizyczne 6 B - Waraczyński M. (7 Pianino) |
j. polski 6 B - Snuszka A. (11) |
6 | 12:15-13:00 | wychowanie fizyczne 6 B - Waraczyński M. (7 Pianino) |
j. polski 6 B - Snuszka A. (11) |
|||
7 | 13:10-13:55 | |||||
8 | 14:05-14:50 | |||||
9 | 15:00-15:45 | |||||
10 | 15:45-16:30 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:30-08:15 | geografia 7 A - Zimna E. (15) |
biologia 7 A - Ordza T. (15) |
informatyka 7 A - Dominiak D. (17 K) |
chemia 7 A - Ordza T. (15) |
|
2 | 08:25-09:10 | j. angielski 7 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (15) |
język niemiecki 7 A - Lisowska D. (15) |
geografia 7 A - Zimna E. (15) |
biologia 7 A - Ordza T. (15) |
zajęcia z wychowawcą 7 A - Grzelak A. (15) |
3 | 09:20-10:05 | matematyka 7 A - Wojciechowska S. (15) |
wychowanie fizyczne 7 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
wychowanie fizyczne 7 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
j. polski 7 A - Grzelak A. (15) |
wychowanie fizyczne 7 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
4 | 10:20-11:05 | j. polski 7 A - Grzelak A. (15) |
j. polski 7 A - Grzelak A. (15) |
matematyka 7 A - Wojciechowska S. (15) |
j. polski 7 A - Grzelak A. (15) |
j. angielski 7 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (15) |
5 | 11:15-12:00 | chemia 7 A - Ordza T. (15) |
j. angielski 7 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (15) |
j. polski 7 A - Grzelak A. (15) |
matematyka 7 A - Wojciechowska S. (15) |
fizyka 7 A - Tomiak M. (15) |
6 | 12:15-13:00 | wychowanie fizyczne 7 A - Waraczyński M. (7 Pianino) |
plastyka 7 A - Witek A. (15) |
fizyka 7 A - Tomiak M. (15) |
język niemiecki 7 A - Lisowska D. (15) |
matematyka 7 A - Wojciechowska S. (15) |
7 | 13:10-13:55 | historia 7 A - Snuszka A. (15) |
muzyka 7 A - Leśniak G. (15) |
historia 7 A - Snuszka A. (15) |
||
8 | 14:05-14:50 | religia 7 A - Frąckowiak Z. (15) etyka 7 A et. - Borkowska M. (14) |
||||
9 | 15:00-15:45 | |||||
10 | 15:45-16:30 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:30-08:15 | matematyka 7 B - Wojciechowska S. (13 BCH) |
j. angielski 7 B - Jóźwiak - Tadyszak E. (13 BCH) |
geografia 7 B - Zimna E. (13 BCH) |
j. angielski 7 B - Jóźwiak - Tadyszak E. (13 BCH) |
|
2 | 08:25-09:10 | geografia 7 B - Zimna E. (13 BCH) |
informatyka 7 B - Dominiak D. (17 K) |
wychowanie fizyczne 7 B - Waraczyński M. (3 Wf) |
wychowanie fizyczne 7 B - Waraczyński M. (3 Wf) |
wychowanie fizyczne 7 B - Waraczyński M. (3 Wf) |
3 | 09:20-10:05 | j. angielski 7 B - Jóźwiak - Tadyszak E. (13 BCH) |
język niemiecki 7 B - Lisowska D. (13 BCH) |
fizyka 7 B - Tomiak M. (13 BCH) |
plastyka 7 B - Witek A. (13 BCH) |
religia 7 B - Frąckowiak Z. (13 BCH) |
4 | 10:20-11:05 | historia 7 B - Snuszka A. (13 BCH) |
chemia 7 B - Ordza T. (13 BCH) |
muzyka 7 B - Leśniak G. (13 BCH) |
matematyka 7 B - Wojciechowska S. (13 BCH) |
fizyka 7 B - Tomiak M. (13 BCH) |
5 | 11:15-12:00 | j. polski 7 B - Grzelak A. (13 BCH) |
j. polski 7 B - Grzelak A. (13 BCH) |
matematyka 7 B - Wojciechowska S. (13 BCH) |
j. polski 7 B - Grzelak A. (13 BCH) |
matematyka 7 B - Wojciechowska S. (13 BCH) |
6 | 12:15-13:00 | chemia 7 B - Ordza T. (15) |
biologia 7 B - Ordza T. (13 BCH) |
j. polski 7 B - Grzelak A. (13 BCH) |
biologia 7 B - Ordza T. (13 BCH) |
historia 7 B - Snuszka A. (13 BCH) |
7 | 13:10-13:55 | wychowanie fizyczne 7 B - Waraczyński M. (3 Wf) |
j. polski 7 B - Grzelak A. (13 BCH) |
język niemiecki 7 B - Lisowska D. (13 BCH) |
wychowanie do życia w rodzinie 7 B - Tomiak M. (13 BCH) |
|
8 | 14:05-14:50 | zajęcia z wychowawcą 7 B - Jóźwiak - Tadyszak E. (13 BCH) |
||||
9 | 15:00-15:45 | |||||
10 | 15:45-16:30 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:30-08:15 | historia 8 A - Snuszka A. (17 K) |
język niemiecki 8 A - Lisowska D. (16) |
religia 8 A - Frąckowiak Z. (15) etyka 8 A et. - Borkowska M. (14) |
informatyka 8 A - Dominiak D. (17 K) |
j. polski 8 A - Grzelak A. (17 K) |
2 | 08:25-09:10 | j. polski 8 A - Grzelak A. (17 K) |
j. polski 8 A - Grzelak A. (16) |
biologia 8 A - Ordza T. (13 BCH) |
j. polski 8 A - Grzelak A. (17 K) |
historia 8 A - Snuszka A. (17 K) |
3 | 09:20-10:05 | j. polski 8 A - Grzelak A. (17 K) |
j. polski 8 A - Grzelak A. (16) |
geografia 8 A - Zimna E. (17 K) |
wiedza o społeczeństwie 8 A - Snuszka A. (17 K) |
j. angielski 8 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (17 K) |
4 | 10:20-11:05 | wychowanie fizyczne 8 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
wychowanie fizyczne 8 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
wychowanie fizyczne 8 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
j. angielski 8 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (17 K) |
matematyka 8 A - Wojciechowska S. (17 K) |
5 | 11:15-12:00 | matematyka 8 A - Wojciechowska S. (17 K) |
chemia 8 A - Ordza T. (16) |
fizyka 8 A - Tomiak M. (16) |
j. angielski 8 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (17 K) |
wychowanie fizyczne 8 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
6 | 12:15-13:00 | edukacja dla bezpieczeństwa 8 A - Wojciechowska S. (17 K) |
matematyka 8 A - Wojciechowska S. (17 K) |
matematyka 8 A - Wojciechowska S. (17 K) |
matematyka 8 A - Wojciechowska S. (17 K) |
fizyka 8 A - Tomiak M. (17 K) |
7 | 13:10-13:55 | zajęcia z wychowawcą 8 A - Ordza T. (17 K) |
j. angielski 8 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (17 K) |
chemia 8 A - Ordza T. (12) |
wiedza o społeczeństwie 8 A - Snuszka A. (17 K) |
|
8 | 14:05-14:50 | język niemiecki 8 A - Lisowska D. (12) |
wychowanie do życia w rodzinie 8 A - Tomiak M. (17 K) |
|||
9 | 15:00-15:45 | |||||
10 | 15:45-16:30 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
07:30-08:15
wychowanie fizyczne Witek A. (3 Wf)
08:25-11:05
edukacja wczesnoszkolna Witek A. (4) |
07:30-08:15
wychowanie fizyczne Witek A. (3 Wf)
08:25-09:10
edukacja wczesnoszkolna Witek A. (4)
09:20-10:05
j. angielski Idczak E. (4)
10:20-11:05
edukacja wczesnoszkolna Witek A. (4) |
07:30-10:05
edukacja wczesnoszkolna Witek A. (4)
10:20-11:05
etyka Borkowska M. (12) 1 A et
10:20-11:05
religia Frąckowiak Z. (4) 1 A rel
11:15-12:00
edukacja wczesnoszkolna Witek A. (4) |
07:30-08:15
wychowanie fizyczne Witek A. (3 Wf)
08:25-09:10
edukacja wczesnoszkolna Witek A. (4)
09:20-10:05
j. angielski Idczak E. (4)
10:20-11:05
religia Frąckowiak Z. (4) 1 A rel |
07:30-11:05
edukacja wczesnoszkolna Witek A. (4)
11:15-12:00
informatyka Witek A. (17 K) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
07:30-08:15
edukacja wczesnoszkolna Hołodowska M. (RS1)
08:25-09:10
j. angielski Idczak E. (RS1)
09:20-12:00
edukacja wczesnoszkolna Hołodowska M. (RS1) |
07:30-11:05
edukacja wczesnoszkolna Hołodowska M. (RS1)
11:15-12:00
wychowanie fizyczne Hołodowska M. (3 Wf) |
07:30-09:10
edukacja wczesnoszkolna Hołodowska M. (RS1)
09:20-10:05
religia Frąckowiak Z. (RS1) 2 A rel
10:20-11:05
wychowanie fizyczne Hołodowska M. (3 Wf)
11:15-12:00
informatyka Hołodowska M. (17 K) |
07:30-08:15
j. angielski Idczak E. (RS1)
08:25-09:10
religia Frąckowiak Z. (RS1) 2 A rel
09:20-10:05
edukacja wczesnoszkolna Hołodowska M. (3 Wf)
10:20-11:05
wychowanie fizyczne Hołodowska M. (3 Wf) |
07:30-10:05
edukacja wczesnoszkolna Hołodowska M. (RS1)
10:20-11:05
j. angielski Idczak E. (RS1)
11:15-12:00
etyka Borkowska M. (RS3) 2 A et |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
11:15-12:00
wychowanie fizyczne Kaźmierczak J. (3 Wf)
12:15-14:50
edukacja wczesnoszkolna Kaźmierczak J. (RS1)
15:00-15:45
j. angielski Idczak E. (RS1) |
12:15-14:50
edukacja wczesnoszkolna Kaźmierczak J. (RS1)
15:00-15:45
j. angielski Idczak E. (RS1) |
10:20-11:05
j. angielski Idczak E. (RS1)
11:15-12:00
wychowanie fizyczne Kaźmierczak J. (3 Wf)
12:15-14:50
edukacja wczesnoszkolna Kaźmierczak J. (RS1) |
10:20-13:00
edukacja wczesnoszkolna Kaźmierczak J. (RS1)
13:10-13:55
informatyka Kaźmierczak J. (17 K)
14:05-14:50
religia Frąckowiak Z. (RS1) 2 B rel |
10:20-11:05
wychowanie fizyczne Kaźmierczak J. (3 Wf)
11:15-12:00
etyka Borkowska M. (RS3) 2 B et
11:15-12:00
religia Frąckowiak Z. (RS1) 2 B rel
12:15-13:55
edukacja wczesnoszkolna Kaźmierczak J. (RS1) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
10:20-11:05
wychowanie fizyczne Idczak E. (3 Wf)
11:15-14:50
edukacja wczesnoszkolna Idczak E. (RS2) |
10:20-13:55
edukacja wczesnoszkolna Idczak E. (RS2)
14:05-14:50
j. angielski Idczak E. (RS2) |
11:15-12:00
wychowanie fizyczne Idczak E. (3 Wf)
12:15-14:55
edukacja wczesnoszkolna Idczak E. (RS2)
15:00-15:45
informatyka Idczak E. (17 K) |
09:20-10:05
etyka Borkowska M. (RS3) 3 A et
10:20-11:05
wychowanie fizyczne Idczak E. (3 Wf)
11:15-13:00
edukacja wczesnoszkolna Idczak E. (RS2)
13:10-13:55
religia Frąckowiak Z. (RS2) 3 A rel |
11:15-12:00
j. angielski Idczak E. (RS2)
12:15-13:00
religia Frąckowiak Z. (RS2) 3 A rel
13:10-14:50
edukacja wczesnoszkolna Idczak E. (RS2) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
07:30-09:10
edukacja wczesnoszkolna Pietrowska A. (RS2)
09:20-10:05
j. angielski Idczak E. (RS2)
10:20-11:05
edukacja wczesnoszkolna Pietrowska A. (RS2) |
07:30-10:05
edukacja wczesnoszkolna Pietrowska A. (RS2)
10:20-11:05
informatyka Pietrowska A. (17 K)
11:15-12:00
wychowanie fizyczne Pietrowska A. (3 Wf) |
07:30-08:15
edukacja wczesnoszkolna Pietrowska A. (RS2)
08:25-09:10
religia Frąckowiak Z. (RS2) 3 B rel
09:20-11:05
edukacja wczesnoszkolna Pietrowska A. (RS2)
11:15-12:00
wychowanie fizyczne Pietrowska A. (3 Wf)
12:15-13:00
edukacja wczesnoszkolna Pietrowska A. (RS2) |
07:30-08:15
edukacja wczesnoszkolna Pietrowska A. (RS2)
08:25-09:10
j. angielski Idczak E. (RS2)
09:20-10:05
etyka Borkowska M. (RS3) 3 B et
09:20-10:05
religia Frąckowiak Z. (RS2) 3 B rel
10:20-11:05
edukacja wczesnoszkolna Pietrowska A. (3 Wf) |
07:30-09:10
edukacja wczesnoszkolna Pietrowska A. (RS2)
09:20-10:05
wychowanie fizyczne Pietrowska A. (3 Wf)
10:20-11:05
edukacja wczesnoszkolna Pietrowska A. (3 Wf) |