Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:30-08:15 | j. polski 4 A - Jaroma A. (11) |
informatyka 4 A - Kaźmierczak J. (17 K) |
|||
2 | 08:25-09:10 | j. polski 4 A - Jaroma A. (11) |
etyka 4 A et - Borkowska M. (8 Lo) religia 4 A rel - Sienkiewicz - Rzezak M. (11) |
plastyka 4 A - Witek A. (11) |
j. angielski 4 A - Ficek B. (11) |
wychowanie fizyczne 4 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
3 | 09:20-10:05 | j. angielski 4 A - Ficek B. (11) |
matematyka 4 A - Wojciechowska S. (11) |
wychowanie fizyczne 4 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
matematyka 4 A - Wojciechowska S. (11) |
technika 4 A - Tomiak M. (11) |
4 | 10:20-11:05 | matematyka 4 A - Wojciechowska S. (11) |
j. polski 4 A - Jaroma A. (11) |
j. angielski 4 A - Ficek B. (11) |
zajęcia z wychowawcą 4 A - Jaroma A. (11) |
przyroda 4 A - Foltyniak D. (11) |
5 | 11:15-12:00 | j. polski 4 A - Jaroma A. (11) |
przyroda 4 A - Foltyniak D. (11) |
j. polski 4 A - Jaroma A. (11) |
||
6 | 12:15-13:00 | wychowanie fizyczne 4 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
matematyka 4 A - Wojciechowska S. (11) |
historia 4 A - Kawka C. (11) |
||
7 | 13:10-13:55 | wychowanie fizyczne 4 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
muzyka 4 A - Leśniak G. (11) |
|||
8 | 14:05-14:50 | |||||
9 | 15:00-15:45 | |||||
10 | 15:45-16:30 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:30-08:15 | religia 4 B rel - Sienkiewicz - Rzezak M. (1) |
wychowanie fizyczne 4 B - Waraczyński M. (3 Wf) |
matematyka 4 B - Wojciechowska S. (1) |
||
2 | 08:25-09:10 | matematyka 4 B - Wojciechowska S. (1) |
j. polski 4 B - Jaroma A. (1) |
j. angielski 4 B - Ficek B. (1) |
j. polski 4 B - Jaroma A. (1) |
przyroda 4 B - Foltyniak D. (1) |
3 | 09:20-10:05 | j. polski 4 B - Jaroma A. (1) |
j. polski 4 B - Jaroma A. (1) |
matematyka 4 B - Wojciechowska S. (1) |
j. polski 4 B - Jaroma A. (1) |
plastyka 4 B - Witek A. (1) |
4 | 10:20-11:05 | j. angielski 4 B - Ficek B. (1) |
j. angielski 4 B - Ficek B. (1) |
zajęcia z wychowawcą 4 B - Foltyniak D. (13 BCH) |
muzyka 4 B - Leśniak G. (1) |
technika 4 B - Tomiak M. (1) |
5 | 11:15-12:00 | wychowanie fizyczne 4 B - Waraczyński M. (3 Wf) |
historia 4 B - Kawka C. (1) |
wychowanie fizyczne 4 B - Waraczyński M. (3 Wf) |
||
6 | 12:15-13:00 | przyroda 4 B - Foltyniak D. (1) |
matematyka 4 B - Wojciechowska S. (12) |
wychowanie fizyczne 4 B - Waraczyński M. (3 Wf) |
||
7 | 13:10-13:55 | informatyka 4 B - Kaźmierczak J. (17 K) |
etyka 4 B et - Borkowska M. (8 Lo) |
|||
8 | 14:05-14:50 | |||||
9 | 15:00-15:45 | |||||
10 | 15:45-16:30 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:30-08:15 | etyka 5 A et - Borkowska M. (8 Lo) religia 5 A rel - Sienkiewicz - Rzezak M. (12) |
matematyka 5 A - Wojciechowska S. (12) |
j. angielski 5 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (12) |
||
2 | 08:25-09:10 | informatyka 5 A - Dominiak D. (17 K) |
j. polski 5 A - Sienkiewicz - Rzezak M. (12) |
wychowanie fizyczne 5 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
historia 5 A - Kawka C. (12) |
|
3 | 09:20-10:05 | historia 5 A - Kawka C. (12) |
j. polski 5 A - Sienkiewicz - Rzezak M. (12) |
j. angielski 5 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (12) |
wychowanie fizyczne 5 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
wychowanie fizyczne 5 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
4 | 10:20-11:05 | wychowanie fizyczne 5 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
j. polski 5 A - Sienkiewicz - Rzezak M. (12) |
technika 5 A - Tomiak M. (12) |
zajęcia z wychowawcą 5 A - Waraczyński M. (12) |
plastyka 5 A - Witek A. (12) |
5 | 11:15-12:00 | j. polski 5 A - Sienkiewicz - Rzezak M. (12) |
matematyka 5 A - Wojciechowska S. (12) |
matematyka 5 A - Wojciechowska S. (12) |
j. polski 5 A - Sienkiewicz - Rzezak M. (12) |
geografia 5 A - Foltyniak D. (12) |
6 | 12:15-13:00 | biologia 5 A - Ordza T. (12) |
muzyka 5 A - Leśniak G. (12) |
j. angielski 5 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (12) |
||
7 | 13:10-13:55 | matematyka 5 A - Wojciechowska S. (12) |
||||
8 | 14:05-14:50 | |||||
9 | 15:00-15:45 | |||||
10 | 15:45-16:30 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:30-08:15 | matematyka 6 A - Wojciechowska S. (16) |
wychowanie fizyczne 6 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
plastyka 6 A - Witek A. (16) |
||
2 | 08:25-09:10 | geografia 6 A - Foltyniak D. (16) |
informatyka 6 A - Dominiak D. (17 K) |
matematyka 6 A - Wojciechowska S. (16) |
j. polski 6 A - Grzelak A. (16) |
|
3 | 09:20-10:05 | wychowanie fizyczne 6 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
biologia 6 A - Ordza T. (16) |
technika 6 A - Tomiak M. (16) |
j. polski 6 A - Grzelak A. (16) |
matematyka 6 A - Wojciechowska S. (16) |
4 | 10:20-11:05 | j. angielski 6 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (16) |
matematyka 6 A - Wojciechowska S. (16) |
j. polski 6 A - Grzelak A. (16) |
etyka 6 A et - Borkowska M. (8 Lo) religia 6 A rel - Sienkiewicz - Rzezak M. (16) |
j. angielski 6 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (16) |
5 | 11:15-12:00 | j. polski 6 A - Grzelak A. (16) |
wychowanie fizyczne 6 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
j. polski 6 A - Grzelak A. (16) |
zajęcia z wychowawcą 6 A - Kawka C. (16) |
wychowanie fizyczne 6 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
6 | 12:15-13:00 | j. angielski 6 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (16) |
muzyka 6 A - Leśniak G. (16) |
historia 6 A - Kawka C. (16) |
||
7 | 13:10-13:55 | historia 6 A - Kawka C. (16) |
||||
8 | 14:05-14:50 | |||||
9 | 15:00-15:45 | |||||
10 | 15:45-16:30 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:30-08:15 | plastyka 7 A - Witek A. (15) |
fizyka 7 A - Nowak E. (15) |
informatyka 7 A - Dominiak D. (17 K) |
fizyka 7 A - Nowak E. (15) |
|
2 | 08:25-09:10 | historia 7 A - Kawka C. (17 K) |
język niemiecki 7 A - Lisowska D. (12) |
matematyka 7 A - Wojciechowska S. (15) |
historia 7 A - Kawka C. (15) |
|
3 | 09:20-10:05 | matematyka 7 A - Wojciechowska S. (15) |
j. polski 7 A - Grzelak A. (15) |
muzyka 7 A - Leśniak G. (13 BCH) |
chemia 7 A - Ordza T. (15) |
j. angielski 7 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (15) |
4 | 10:20-11:05 | geografia 7 A - Foltyniak D. (15) |
j. polski 7 A - Grzelak A. (15) |
chemia 7 A - Ordza T. (15) |
j. polski 7 A - Grzelak A. (15) |
wychowanie fizyczne 7 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
5 | 11:15-12:00 | j. angielski 7 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (15) |
j. angielski 7 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (17 K) |
biologia 7 A - Ordza T. (15) |
matematyka 7 A - Wojciechowska S. (15) |
matematyka 7 A - Wojciechowska S. (15) |
6 | 12:15-13:00 | wychowanie fizyczne 7 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
biologia 7 A - Ordza T. (15) |
wychowanie fizyczne 7 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
język niemiecki 7 A - Lisowska D. (15) |
geografia 7 A - Foltyniak D. (15) |
7 | 13:10-13:55 | j. polski 7 A - Grzelak A. (15) |
wychowanie fizyczne 7 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
religia 7 A rel - Sienkiewicz - Rzezak M. (15) |
||
8 | 14:05-14:50 | j. polski 7 A - Grzelak A. (15) |
zajęcia z wychowawcą 7 A - Wojciechowska S. (15) |
|||
9 | 15:00-15:45 | |||||
10 | 15:45-16:30 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:30-08:15 | historia 8 A - Kawka C. (17 K) |
informatyka 8 A - Dominiak D. (17 K) |
etyka 8 A et. - Borkowska M. (8 Lo) religia 8 A rel. - Sienkiewicz - Rzezak M. (17 K) |
||
2 | 08:25-09:10 | chemia 8 A - Ordza T. (15) |
fizyka 8 A - Nowak E. (15) |
wychowanie fizyczne 8 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
fizyka 8 A - Nowak E. (12) |
matematyka 8 A - Wojciechowska S. (17 K) |
3 | 09:20-10:05 | geografia 8 A - Foltyniak D. (17 K) |
język niemiecki 8 A - Lisowska D. (17 K) |
j. polski 8 A - Grzelak A. (15) |
j. angielski 8 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (17 K) |
historia 8 A - Kawka C. (17 K) |
4 | 10:20-11:05 | j. polski 8 A - Grzelak A. (17 K) |
biologia 8 A - Ordza T. (17 K) |
matematyka 8 A - Wojciechowska S. (1) |
matematyka 8 A - Wojciechowska S. (17 K) |
matematyka 8 A - Wojciechowska S. (15) |
5 | 11:15-12:00 | matematyka 8 A - Wojciechowska S. (17 K) |
chemia 8 A - Ordza T. (15) |
j. angielski 8 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (17 K) |
j. polski 8 A - Grzelak A. (17 K) |
wiedza o społeczeństwie 8 A - Kawka C. (1) |
6 | 12:15-13:00 | j. angielski 8 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (17 K) |
j. polski 8 A - Grzelak A. (17 K) |
j. angielski 8 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (17 K) |
j. polski 8 A - Grzelak A. (17 K) |
edukacja dla bezpieczeństwa 8 A - Wojciechowska S. (12) |
7 | 13:10-13:55 | wychowanie fizyczne 8 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
j. polski 8 A - Grzelak A. (17 K) |
zajęcia z wychowawcą 8 A - Grzelak A. (17 K) |
wychowanie fizyczne 8 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
|
8 | 14:05-14:50 | wychowanie fizyczne 8 A - Waraczyński M. (3 Wf) |
wiedza o społeczeństwie 8 A - Kawka C. (17 K) |
język niemiecki 8 A - Lisowska D. (17 K) |
||
9 | 15:00-15:45 | wychowanie do życia w rodzinie 8 A wdż - Tomiak M. (13 BCH) |
||||
10 | 15:45-16:30 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:30-08:15 | język niemiecki 8 B - Lisowska D. (13 BCH) |
wychowanie do życia w rodzinie 8 B wdż - Tomiak M. (13 BCH) |
j. polski 8 B - Grzelak A. (13 BCH) |
j. polski 8 B - Grzelak A. (13 BCH) |
|
2 | 08:25-09:10 | j. polski 8 B - Grzelak A. (13 BCH) |
matematyka 8 B - Wojciechowska S. (13 BCH) |
chemia 8 B - Ordza T. (13 BCH) |
chemia 8 B - Ordza T. (13 BCH) |
religia 8 B rel - Sienkiewicz - Rzezak M. (13 BCH) |
3 | 09:20-10:05 | j. polski 8 B - Grzelak A. (13 BCH) |
fizyka 8 B - Nowak E. (13 BCH) |
informatyka 8 B - Dominiak D. (17 K) |
wiedza o społeczeństwie 8 B - Kawka C. (13 BCH) |
geografia 8 B - Foltyniak D. (13 BCH) |
4 | 10:20-11:05 | biologia 8 B - Ordza T. (13 BCH) |
fizyka 8 B - Nowak E. (13 BCH) |
wychowanie fizyczne 8 B - Waraczyński M. (3 Wf) |
j. angielski 8 B - Jóźwiak - Tadyszak E. (13 BCH) |
historia 8 B - Kawka C. (13 BCH) |
5 | 11:15-12:00 | historia 8 B - Kawka C. (13 BCH) |
j. polski 8 B - Grzelak A. (13 BCH) |
wychowanie fizyczne 8 B - Waraczyński M. (3 Wf) |
j. angielski 8 B - Jóźwiak - Tadyszak E. (13 BCH) |
zajęcia z wychowawcą 8 B - Jóźwiak - Tadyszak E. (13 BCH) |
6 | 12:15-13:00 | matematyka 8 B - Wojciechowska S. (13 BCH) |
wiedza o społeczeństwie 8 B - Kawka C. (13 BCH) |
j. polski 8 B - Grzelak A. (13 BCH) |
matematyka 8 B - Wojciechowska S. (13 BCH) |
wychowanie fizyczne 8 B - Waraczyński M. (3 Wf) |
7 | 13:10-13:55 | j. angielski 8 B - Jóźwiak - Tadyszak E. (13 BCH) |
matematyka 8 B - Wojciechowska S. (13 BCH) |
matematyka 8 B - Wojciechowska S. (13 BCH) |
język niemiecki 8 B - Lisowska D. (13 BCH) |
|
8 | 14:05-14:50 | edukacja dla bezpieczeństwa 8 B - Wojciechowska S. (13 BCH) |
j. angielski 8 B - Jóźwiak - Tadyszak E. (13 BCH) |
wychowanie fizyczne 8 B - Waraczyński M. (3 Wf) |
||
9 | 15:00-15:45 | |||||
10 | 15:45-16:30 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
11:15-12:00
etyka Borkowska M. (8 Lo) 1 A et
12:15-13:00
wychowanie fizyczne Idczak E. (RS1)
13:10-14:50
edukacja wczesnoszkolna Idczak E. (RS1)
15:00-15:45
religia Sienkiewicz - Rzezak M. (RS1) 1 A rel |
12:15-13:00
j. angielski Idczak E. (RS1)
13:10-15:45
edukacja wczesnoszkolna Idczak E. (RS1) |
10:20-11:05
j. angielski Idczak E. (RS1)
11:15-12:00
wychowanie fizyczne Idczak E. (RS1)
12:15-14:50
edukacja wczesnoszkolna Idczak E. (RS1) |
09:20-10:05
wychowanie fizyczne Idczak E. (RS1)
10:20-13:00
edukacja wczesnoszkolna Idczak E. (RS1) |
11:15-12:00
edukacja wczesnoszkolna Idczak E. (RS1)
12:15-13:00
informatyka Idczak E. (17 K)
13:10-14:50
edukacja wczesnoszkolna Idczak E. (RS1) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
07:30-09:10
wychowanie fizyczne Waraczyński M. (14)
09:20-10:05
j. angielski Idczak E. (14)
10:20-11:05
edukacja wczesnoszkolna Siedlik M. (14) |
07:30-11:05
edukacja wczesnoszkolna Siedlik M. (14)
11:15-12:00
religia Sienkiewicz - Rzezak M. (8 Lo) 1 B rel |
07:30-09:10
edukacja wczesnoszkolna Siedlik M. (14)
09:20-10:05
j. angielski Idczak E. (14)
10:20-11:05
edukacja wczesnoszkolna Siedlik M. (14)
11:15-12:00
etyka Borkowska M. (8 Lo) 1 B et |
07:30-08:15
edukacja wczesnoszkolna Siedlik M. (14)
08:25-09:10
informatyka Siedlik M. (17 K)
09:20-11:05
edukacja wczesnoszkolna Siedlik M. (14) |
07:30-08:15
wychowanie fizyczne Waraczyński M. (14)
08:25-11:05
edukacja wczesnoszkolna Siedlik M. (14) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:25-12:00
edukacja wczesnoszkolna Witek A. (RS1) |
07:30-08:15
wychowanie fizyczne Witek A. (RS1)
08:25-12:00
edukacja wczesnoszkolna Witek A. (RS1) |
07:30-08:15
wychowanie fizyczne Witek A. (RS1)
08:25-09:10
j. angielski Idczak E. (RS1)
09:20-12:00
edukacja wczesnoszkolna Witek A. (RS1) |
07:30-08:15
edukacja wczesnoszkolna Witek A. (RS1)
08:25-09:10
j. angielski Idczak E. (RS1)
09:20-10:05
edukacja wczesnoszkolna Witek A. (RS1)
10:20-11:05
wychowanie fizyczne Witek A. (RS1) |
08:25-09:10
edukacja wczesnoszkolna Witek A. (RS1)
09:20-10:05
j. angielski Idczak E. (RS1)
10:20-11:05
etyka Borkowska M. (8 Lo) 2 A et
10:20-11:05
religia Sienkiewicz - Rzezak M. (RS1) 2 A rel
11:15-12:00
informatyka Witek A. (17 K) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
10:20-11:05
wychowanie fizyczne Kaźmierczak J. (RS2)
11:15-12:00
j. angielski Idczak E. (RS2)
12:15-13:00
edukacja wczesnoszkolna Kaźmierczak J. (RS2)
13:10-14:50
religia Sienkiewicz - Rzezak M. (RS1) 3 A rel
13:10-13:55
etyka Borkowska M. (8 Lo) 3 A et |
11:15-12:00
wychowanie fizyczne Kaźmierczak J. (RS2)
12:15-14:50
edukacja wczesnoszkolna Kaźmierczak J. (RS2)
15:00-15:45
informatyka Kaźmierczak J. (17 K) |
12:15-14:50
edukacja wczesnoszkolna Kaźmierczak J. (RS2)
15:00-15:45
j. angielski Idczak E. (RS2) |
11:15-15:45
edukacja wczesnoszkolna Kaźmierczak J. (RS2) |
09:20-10:05
wychowanie fizyczne Kaźmierczak J. (RS2)
10:20-13:00
edukacja wczesnoszkolna Kaźmierczak J. (RS2) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
07:30-10:05
edukacja wczesnoszkolna Kaźmierczak J. (RS2)
10:20-11:05
j. angielski Idczak E. (RS2)
11:15-12:00
wychowanie fizyczne Kaźmierczak J. (RS2)
12:15-13:00
religia Sienkiewicz - Rzezak M. (RS2) 3 B rel |
07:30-11:05
edukacja wczesnoszkolna Kaźmierczak J. (RS2)
11:15-12:00
wychowanie fizyczne Kaźmierczak J. (RS2) |
07:30-10:05
edukacja wczesnoszkolna Kaźmierczak J. (RS2)
10:20-11:05
informatyka Kaźmierczak J. (17 K)
11:15-12:00
edukacja wczesnoszkolna Kaźmierczak J. (13 BCH) |
08:25-10:05
edukacja wczesnoszkolna Kaźmierczak J. (RS2)
10:20-11:05
wychowanie fizyczne Kaźmierczak J. (RS2) |
07:30-09:10
edukacja wczesnoszkolna Kaźmierczak J. (RS2)
09:20-10:05
etyka Borkowska M. (8 Lo) 3 B et
09:20-10:05
religia Sienkiewicz - Rzezak M. (RS2) 3 B rel
10:20-11:05
j. angielski Idczak E. (RS2) |