fbpx

MAMY TO! Uczniowie naszej szkoły wezmą udział w programach #MegaMisja i #SuperKoderzy.

MAMY TO!😍 Uczniowie naszej szkoły wezmą udział w programach #MegaMisja i #SuperKoderzy.👏 Kapituła Fundacja Orange spośród 1100 zgłoszeń wybrała 280 placówek.🔥 Wszystko dzięki staraniom Pani Elizy Idczak oraz Pana Tomasz Ordzy.👏

#SuperKoderzy to 10-miesięczny cykl zajęć dla klas 4-8. Nauka podstaw programowania, robotyki i wielka lekcja o tym, że nowe technologie to nie tylko rozrywka i gry, ale także kształtowanie kompetencji przyszłości. 🆒

Z kolei #MegaMisja to program nowoczesnej edukacji, który wśród uczniów kl. 1-3 podnosi cyfrowe kompetencje nauczycieli, a dzieciom pomaga odkryć dobre i bezpieczne strony technologii.😍 A wszystko w formie przyjaznej zabawy w cyfrowe laboratorium, w którym pomagają animowanym bohaterom złapać niesfornego psotnika, ucząc się przy tym ważnych zasad młodego internauty.💻

GRATULUJEMY i trzymamy kciuki za przyszłoroczne projekty!💪🏆👏😍