fbpx
Plecy

Kazikowe Nowiny – wydanie specjalne 2023

📢Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że właśnie ukazało się najnowsze wydanie naszej szkolnej gazety – Kazikowe Nowiny! 📰🎉
To specjalne wydanie jest wyjątkowe, ponieważ obchodzimy 20-lecie naszej szkoły! 🎉 To niesamowite, jak czas szybko płynie, prawda?❤
W Kazikowych Nowinach znajdziecie wiele wspaniałych artykułów, a także ciekawostki związane z historią szkoły. To doskonała okazja, aby przenieść się w czasie i przypomnieć sobie niezapomniane chwile spędzone w naszej szkolnej społeczności. 📚✨
Pragniemy również przypomnieć, że jutro odbędzie się uroczystość z okazji 20-lecia naszej szkoły!🎉 To wydarzenie, które nie może umknąć żadnemu absolwentowi, nauczycielowi ani uczniowi.😍 Spotkajmy się wszyscy, aby celebrować ten ważny moment w historii naszej szkoły. 🎉